"Jak Zwykli Ludzie Mogą Osiągnąć Nadzwyczajne Sukcesy Wykorzystując Moc Swojej Pamięci..."

Lista ludzi sukcesu cieszących się świetną pamięcią jest długa i pełna znanych postaci.
Skoro to czytasz to najpewniej chcesz do nich dołączyć:

Od: Marcin Matuszewski

Czy słyszałeś kiedyś stwierdzenia:

Ludzie, którzy poznali zasady rządzące naszą pamięcią, wyeliminowali te słowa ze swojego życia, odkrywając...

... jak PROSTE może być zapamiętywanie.

Osobiście zawsze cieszyłem się dobrą pamięcią, choć zapamiętanie listy zakupów lub zadań do zrobienia, gdy nie miałem przy sobie kalendarza, było dla mnie mordengą.

Dziś wiem, że w szkole zapamiętywałem, wiele rzeczy z sukcesem z dwóch powodów, relaksu oraz specyficznego notowania, przy pomocy obrazków i diagramów. Jednak z biegiem czasu utraciłem tą swoją "naturalną" umiejętność, a raczej skutecznie "wybito mi ją z głowy".

Na rynku jest wiele wyśmienitych kursów technik pamięciowych, jednak Prestisimo to Kurs Optymalizacji Pamięci, gdzie poza poznaniem technik, w pierwszej kolejności zbudujesz solidne fundamenty. Jest to niezwykle istotne ponieważ gdy masz słabe fundamenty, reszta konstrukcji będzie niesamowicie słaba. Przez co szczyt Twoich możliwości będzie totalnie poza Twoim zasięgiem, i żadna technika nie pomoże.

Wiele osób chce zapamiętywać jak mistrzowie pamięci, jednak mało kto wie, że oni korzystają z nieco innych sposobów i możesz zwyczajnie nie mieć czasu na zastosowanie ich metod. Gdyż wymagają one ciągłej pracy np. przez dwie godziny dziennie. Po drugiej stronie dostaniesz kompletny system, dzięki któremu zoptymalizujesz swoją pamięć, w możliwie ekspresowym czasie z niebywałą trwałością.

Prestisimo to kurs, który pomoże Ci w odkryciu potencjału Twojego mózgu. Przekonasz się jak świetnie może on zapamiętywać informacje, gdy w odpowiedni sposób się z niego korzysta.

Ten kurs dla Ciebie opracował Mikołaj Lisiak w sposób bardzo obrazowy i multimedialny. Przeprowadzi Cię on przez proces nauki nie tylko technik pamięciowych, ale przede wszystkim przez zmianę przekonań dotyczących Twojej pamięci oraz innych istotnych rzeczy w procesie zapamiętywania. Same techniki to tylko 20% sukcesu, pozostałe 80% to nastawienie, dieta oraz elastyczność myślenia. Ten kurs przeprowadzi Cię przez cały ten proces od początku do końca, abyś na koniec mógł się...

...cieszyć fenomenalnym wynikiem.

Jak doskonale wiesz, bo jesteś osobą, która stawia na rozwój, bez włożonej energii w trening, efekt jest praktycznie nieosiągalny. Tak też jest w przypadku tego kursu, żeby móc cieszyć się wyśmienitą pamięcią musisz poświęcić czas na trening.

Nie muszę, chyba Tobie mówić, że aby móc być konkurencyjnym oraz osiągnąć sukces w życiu, musisz wykorzystywać swój potencjał w 100%. Ten kurs skupia się na rozwoju Twoich szarych komórek, przez trening optymalizacji pamięci. Optymalizacji pamięci? Tak, jak wiesz na rynku jest całe mnóstwo kursów technik pamięciowych, ale pracując z naszymi klientami zauważyliśmy, że same techniki stanowią jedynie 20% sukcesu. Pozostałe 80% stanowi m.in. ThermoMind oraz odpowiednia dieta. Dieta w pracy naszego mózgu jest niezwykle ważna, dlatego na każdym naszym szkoleniu dajemy radę, aby pić wodę, dużo wody. Jednak picie wody jest ZUPEŁNYM minimum, a reszte "sekretów" odkryjesz w kursie.

Gdy uczeń jest gotowy, pojawia się mistrz.

Niektórzy boją się podjąć wyzwanie związane z treningiem pamięci zastanawiąc się czy podołają wykonaniu ćwiczeń. Jak to wygląda konkretnie, otóż trening został przygotowany tak, aby wiadomości w nim zawarte były łatwo przyswajalne i proste w zastosowaniu dla każdego, kto ma chęć podążać za wskazówkami.

Jak wygląda Prestisimo?

Po drugiej stronie otrzymasz dostęp do specjalnej platformy szkoleniowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały, a jest to blisko XXX minut wysokiej jakości szkolenia video, plus dodatkowo 300 min Twojego treningu z ćwiczeniami.

Kurs PRESTISIMO przygotował mój przyjaciel, trener Intelektualnie.pl Mikołaj Lisiak, który jest pasjonatem optymalizacji pamięci, lubi się nią bawić oraz uczyć o tym innych ludzi. Sam nieustannie szkoli się w tym temacie, dlatego wiedza zawarta w tym kursie jest w 100% świeża i niezwykle nowoczesna.

Wiedza w 200% sprawdzona

Przygotowując się do sprzedaży tego szkolenia, chcieliśmy sprawdzić czy techniki, których w nim uczymy są wystarczająco dobre, aby móc je sprzedawać. Powiem otwarcie trochę się bałem tych testów, i właśnie dlatego wiedziałem, że trzeba je przeprowadzić. I tak pewnego dnia ruszyliśmy wraz z Mikołajem i Adamem do parku w Szczecinie, aby na całkowicie przypadkowych osobach przetestować wiedzę z PRESTISIMO.

Zadaniem było zapamiętanie 10 kart w kolejności.

Po niespełna 10 min. treningu przypadkowe osoby osiągnęły wynik o 200% lepszy od początkowego.

Ten wynik całkowicie mnie zaskoczył, i DZIŚ wiem, że jest to najlepszy kurs optymalizacji pamięci na rynku. Tym bardziej jak sobie przypomnę co mówili przed:

"Mam słąbą pamięć"
"..., ale ja mam kłopoty z zapamiętywaniem"

Tutaj krótki materiał z ich reakcjami, gdy uświadomili sobie jak w zapamiętywaniu ważna jest spostrzegawczość oraz spryt.

To doświadczenie uświadomiło nam również jak ważny jest aspekt psychologii zapamiętywania i że ThermoMind jest jednym z najważniejszych elementów, który decyduje często o sukcesie lub porażcze. Prawdopodobnie jesteśmy jedyną firmą uczącą rozwoju intelektualnego, która tak dokładnie w swoim kursie opisuje całą psychologię zapamiętywania, bo w końcu skuteczne zapamiętywanie ma 4 filary.

BONUS SPECJALNY: *POMOC MENTORA*

Kupując PRESTISIMO otrzymujesz pomoc MENTORA. Na każdym etapie kursu możesz zadać pytanie, a nasz wykwalifikowany zespół odpowie Tobie w ciągu 72h.

Ta unikalna korzyść może zostać w każdym momencie wyłączona z oferty ze względu na swoją NIEZWYKLE wysoką wartość.

Oto co otrzymasz:

Nieograniczony dostęp do platformy z blisko 20 profesjonalnymi video, dzięki którym krok po kroku zoptymalizujesz swoją pamięć.

Dowiesz się w nich m.in.


Dodatkowo:


Ten kurs zawiera Żelazną Gwarancję Satysfakcji.

Oznacza to, że jeśli w ciągu 30 dni z jakiegoś powodu stwierdzisz, że ten kurs nie spełnił Twoich oczekiwań, to zwrócę Tobie 100% zainwestowanych pieniędzy. Oznacza to dla Ciebie 100% Gwarancję Dobrej Inwestycji.

"Tak, chcę TERAZ rozpocząć ten kurs za 197 zł
oraz poznać wszystkie wartościowe BONUSY!"

Opinie o naszych technikach:

Bardzo fajny filmik. Szczerze mówiąc zapamiętując w analogiczny sposób inne informacje cyfrowe zapominałem o "resecie" właśnie np. poprzez liczenie. Zrozumienie tego że człowiek myśli obrazami to podstawowa sprawa do skutecznego kodowania informacji. Tak jak zostało to powiedziane w video mnemotechniki służą do wydobycia informacji. Ja poszedłbym jeszcze dalej i powiedziałbym, że mnemotechniki służą do odpowiedniego "przekodowania" , "przetłumaczenia" informacji, które zapamiętujemy na własny język naszej pamięci.

Bardzo się cieszę, że trafiłem na pana i na tę stronę, ponieważ sam postanowiłem jakiś czas temu uczyć ludzi błyskawicznego zapamiętywania informacji i uczenia się obycia, opanowania, lawirowania i odnalezienia się w dzisiejszym świecie przytłoczonym informacjami.

--Damian Szorc

Dziękuję za świetny materiał: krótki, na temat i z humorem. Tak trzymać :)

--Darek

bardzo pozytywne nagranie ;-), podoba mi się. Fajna muzyka . Oby tak dalej - trzymam łapki :-)

--Iwona

Kapitalne! :) O metodach cyfrowo-skojarzeniowych słyszałam już wcześniej, ale połączenie tego z kolorami karcianymi to nowość, która mi się bardzo podoba :)

--Ewa Mrowiec

Naprawdę przydatny materiał przed sesją;)

--Anastasiya

Nie mów teraz TAK!

Wystarczy: "Być może".

Pozdrawiam,
Marcin Matuszewski

Intelektualnie.pl

PS Gdybym był teraz na Twoim miejscu zdecydowanie kupiłbym Prestisimo, nie dlatego że oferta mnie powaliła, tylko dlatego że mogę dużo zyskać, kompletnie nic nie ryzykując, dzięki 30-dniowej gwarancja satysfakcji. Kliknij i ciesz się efektami.